Systemy fotowoltaiczne

Szczegóły pod numerem: 32 273-82-70, lub wyślij zapytanie: biuro@wicharytechnic.pl

Systemy zintegrowane z siecią (on grid)

Zestawy "on-grid" przeznaczone są do wytwarzania prądu przemiennego we współpracy z siecią energetyczną. Zestawy nie posiadają urządzeń magazynujących energię. Jest ona spożytkowana przez użytkownika lub odbierana przez sieć energetyczną. Energia produkowana przez system jest stale dostarczana do sieci, użytkownik kontroluje ilość wyprodukowanej energii i na tej podstawie dokonuje rozliczeń z miejscowym zakładem energetycznym. System jest bezobsługowy, oznacza to, że nie wymaga dozoru użytkownika.

Systemy fotowoltaiczne Systemy fotowoltaiczne Systemy fotowoltaiczne Systemy fotowoltaiczne

Niezależne systemy fotowoltaiczne (off grid)

Autonomiczny system fotowoltaiczny pozwala na całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Głównym założeniem takiego systemu jest wytworzenie i zmagazynowanie energii elektrycznej ze słońca, w takich ilościach, które zapewnią pokrycie zapotrzebowania na prąd w 100 % (zarówno w dzień jak i w nocy).

Systemy autonomiczne stosuje się przede wszystkim tam, gdzie nieopłacalna jest budowa linii energetycznej oraz przyłączy do zasilania poszczególnych obiektów m.in.:

  • schroniska górskie,
  • przepompownie wody, przekaźniki telekomunikacyjne,
  • sygnalizacja drogowa, tablice ogłoszeniowe,
  • systemy zasilania awaryjnego,
  • automaty z napojami, parkomaty,
  • zasilanie jachtów, przyczep kempingowych.
Niezależne systemy fotowoltaiczne (off grid)

Inwertery Akumulatory

W przypadku posiadania osobnej instalacji zasilanej prądem stałym w systemie autonomicznym możemy pominąć stosowanie inwertera. Rozwiązanie z inwerterem stosuje się wtedy, gdy urządzenia wymagają zasilania prądem zmiennym (np. 230V).

Lampy solarne oraz hybrydowe odniosły wielki sukces wprowadzając nowe technologie, zrzeszając zwolenników zielonej energii, promując Śląsk oraz naszą firmę.

Dzisiaj możemy pochwalić się całą gamą medali, którymi została odznaczona nasza firma za lampy solarne lecz również za wkład w rozwój woj. Śląskiego.

Zapraszamy do działu wyróżnienia.

Technologia solarna

Kontakt

Wichary Technic SP.Z.O.O

Tel: (032) 273-82-70,

Fax: (032) 273-82-65,

Email: biuro@wicharytechnic.pl

Ekologiczne myślenie - ludzie powinni coraz więcej myśleć o tym jak żyją aby w kilka lat nie zniszczyć "Matki ziemi".


Szybki montaż - latarnia jest gotowa do pracy już po 3h.
Copyright © 2016 Wicharytechnic