Akumulatory MK POWERED HME

Zasilane z baterii systemy dostarczają użytkownikom dodatkową wolność. W rzeczywistości, wybór baterii zwiększa wydajność i bezpieczeństwo, uproszczenia ładowanie i konserwacje, a w długim okresie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Istnieje prosty powód, dlaczego Baterie MK są marką numer jeden wśród wszystkich największych producentów. Liderzy oświetlenie nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek problemy z akumulatorami i magazynowaną w nich energią. Dlatego nazwa MK to pewność uzyskania najlepszej baterii dostępnej dla oświetleń solarnych.

Akumulatory żelowe zapewniają:

  • ogromną liczbę cykli (liczbę możliwych pełnych ładowań i rozładowań) aż do 1000 (50% DOD), co jest potwierdzone przez niezależnych ekspertów
  • akumulatory są całkowicie zamknięte co daje bezpieczeństwo w każdej pozycji (z wyjątkiem do góry nogami)
  • brak jakichkolwiek płynów, co wpływa na bezobsługowość
  • zamknięte baterie posiadają specjalny system wentylacyjny, który zapobiega nadmiernemu ciśnieniu wewnętrznemu, tym samym nie mogą one eksplodować w normalnych warunkach
  • brak tz. pamięci baterii powoduje brak konieczności całkowitego rozładowania akumulatora przed ponownym naładowaniem.

Lampy solarne oraz hybrydowe odniosły wielki sukces wprowadzając nowe technologie, zrzeszając zwolenników zielonej energii, promując Śląsk oraz naszą firmę.

Dzisiaj możemy pochwalić się całą gamą medali, którymi została odznaczona nasza firma za lampy solarne lecz również za wkład w rozwój woj. Śląskiego.

Zapraszamy do działu wyróżnienia.

Technologia solarna

Kontakt

Wichary Technic SP.Z.O.O

Tel: (032) 273-82-70,

Fax: (032) 273-82-65,

Email: biuro@wicharytechnic.pl

Ekologiczne myślenie - ludzie powinni coraz więcej myśleć o tym jak żyją aby w kilka lat nie zniszczyć "Matki ziemi".


Szybki montaż - latarnia jest gotowa do pracy już po 3h.
Copyright © 2016 Wicharytechnic