Dlaczego nasza firma jest godna zaufania?

Nasza firma rozpoczęła działalność gospodarczą w 1992 roku. Początkowo firma miała charakter wyłącznie handlowy, następnie przekształciła się w przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowo - usługowe.

W grudniu 1994 zajęliśmy się nową dziedziną działalności - otworzyliśmy lakiernię proszkową , a następnie rozpoczęliśmy produkcje parapetów i profili aluminiowych dla budownictwa.

Działalność prowadzimy we własnej hali przemysłowej zlokalizowanej na 2-hektarowej działce leżącej na terenach przemysłowych Zabrza, w szybko rozwijającym się regionie Śląska.

Od roku 2009 stale prowadzimy sprzedaż lamp hybrydowych oraz solarnych. Dzięki czemu nasze produkty są sprawdzone przez wiele instytucji. Nasza firma stale się rozwija pod kątem technicznym zakupując coraz to nowsze maszyny. Nasz stale powiększający się asortyment potwierdza naszą skuteczność.

Jesteśmy partnerem projektu " Solidna firma biała lista" od roku 2007 oraz posiadamy certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2001

Rok 2011 przyniósł nam sukces w konkursie "Marka Śląskie" w kategorii Produkt, w którym otrzymaliśmy status laureata. Nasza firma została również wyróżniona w konkursie "Innowator Śląska".

W roku 2012 nastąpiła zmiana nazwy firmy z Macek&Wichary na Wichary Technic.

Programu Ograniczenia Niskiej Emisji
21.02.2017

Ruszył kolejny etap Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) w Zabrzu, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Więcej informacji pod numerem tel. 32 273 82 70 oraz adresem biuro@wicharytechnic.pl

Wichary Technic laureatem prestiżowego wyróżnienia „Gazeli Biznesu”
05.02.2017

W dniu 1 lutego 2017 w Katowicach już po raz siedemnasty dziennik "Puls Biznesu" wręczył wyróżnienia Gazele Biznesu. Firma nasza znalazła się wśród laureatów z województw śląskiego.

Kryteria oceny najbardziej dynamicznych małych i średnich firm dotyczą wyników finansowych za pełne trzy poprzedzające lata (2013 - 2015).

O tytuł Gazeli Biznesu 2016 mogła ubiegać się firma, która spełniła wszystkie poniższe kryteria:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2013 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś,
  • w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych,
  • w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży,
  • w latach 2013-2015 ani razu nie odnotowała straty
  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Autorem rankingu jest Coface - największa polska wywiadownia gospodarcza, dysponująca bogatą i stale aktualizowaną bazą informacji o polskich firmach, która jest podstawą do przygotowania rankingu.

Coroczne dokonywana analiza statystyczna i jakościowa tysięcy polskich przedsiębiorstw, żeby w zestawieniu znalazły się firmy nie tylko spełniające twarde kryteria rankingu, ale także wiarygodne. Utrwala się kierunek, że warto być transparentnym, znaleźć się w zestawieniu, bo to pomaga firmom w kontaktach z kontrahentami.To dla naszej firmy przede wszystkim ogromne wyróżnienie, które da nam motywację do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Kontakt

Wichary Technic SP.Z.O.O

Tel: (032) 273-82-70,

Fax: (032) 273-82-65,

Email: biuro@wicharytechnic.pl

Ekologiczne myślenie - ludzie powinni coraz więcej myśleć o tym jak żyją aby w kilka lat nie zniszczyć "Matki ziemi".


Szybki montaż - latarnia jest gotowa do pracy już po 3h.
Copyright © 2016 Wicharytechnic