Zastosowanie

Lampy hybrydowe jako autonomiczne jednostki czerpiące energię z ruchów powietrza (turbina wiatrowa) oraz energii słonecznej (panele fotowoltaiczne). Zastosowanie znajdzie wszędzie tam gdzie utrudnione jest podpięcie się do sieci. Ponad to należy mieć pamiętać ze po zainstalowaniu nie dostajemy żadnych rachunków za prąd. Kiedyś problemem były dni pochmurne gdyż lampy często nie miały wystarczającej mocy alby spełniać swoje zadanie, na szczęście z tym już koniec gdyż turbina w takich momentach nadrobi ubytki energii powstałe w wyniku zmniejszonej pracy paneli.

W przypadku pełnego zachmurzenia oraz braku wiatru nasze latarnie wyposażone są w akumulatory pozwalające na jej całkowicie samodzielną pracę przez kilka dni (2-3).


Najpopularniejsze zastosowanie naszych lamp:

  • parki oraz chodniki- gdzie liczy się ekologia
  • ulice- łatwy montaż oraz bardzo niski koszt eksploatacji
  • prywatne posesje- oszczędność
  • tereny przemysłowe- nowoczesność na każdym kroku
  • place oraz aleje- czyli miejsca gdzie liczy się wygląd
  • parkingi- miejsca które zawsze muszą być oświetlone dla większego bezpieczeństwa

Parki- to miejsca gdzie najczęściej spędzamy wolny czas, jednakże często zaniedbujemy środowisko. Przyczyniają się do tego nie tylko śmieci które są bezmyślnie wyrzucane na trawnik lecz także nie ekologiczne oświetlenie tych miejsc.

Chodniki- wiele osób wraca późno do domu, często chodniki nie są wystarczająco dobrze oświetlone. Nasze lampy pomogą w utrzymaniu odpowiedniego oświetlenia przez cały rok.

Prywatne posesje- rosnące rachunki doprowadzają ludzi do szału, mamy sposób aby temu zaradzić. Solarne oświetlenie na dużych i małych posesjach zwróci swój zakup juz po upływie 2 lat. A w późniejszym czasie zaczną przynosić widoczne oszczędności w postaci zmniejszonych opłat za prąd.

Tereny przemysłowe- praca na 2 zmiany, złe oświetlenie oraz zmęczenie mogą powodować różne wypadki, którym dało by się zapobiec. Jednakże często oświetlenie nowej części zakładu niesie ze sobą spore wydatki nie tylko na nowe lampy oraz na ich późniejszą eksploatację

Aleje- są coraz częstszym zjawiskiem na zachodzie są aleje oraz place na których ludzie mogą odpoczywać późnym wieczorem. W tych miejscach może nie tylko kwitnąć drobny handel ale także rozwijać się przemysł turystyczny.

Parkingi- są to miejsca gdzie większość ludzi zostaje zmuszonych do zostawienia swojego ciężko zapracowanego auta. Często zdarza się że gdy rano chcemy jechać do pracy widzimy ogromną rysę na naszej karoserii, lub wybite okno. Złodzieje czekają na nasze auta zostawiane na źle oświetlonych parkingach.

Lampy solarne oraz hybrydowe odniosły wielki sukces wprowadzając nowe technologie, zrzeszając zwolenników zielonej energii, promując Śląsk oraz naszą firmę.

Dzisiaj możemy pochwalić się całą gamą medali, którymi została odznaczona nasza firma za lampy solarne lecz również za wkład w rozwój woj. Śląskiego.

Zapraszamy do działu wyróżnienia.

Technologia solarna

Kontakt

Wichary Technic SP.Z.O.O

Tel: (032) 273-82-70,

Fax: (032) 273-82-65,

Email: biuro@wicharytechnic.pl

Ekologiczne myślenie - ludzie powinni coraz więcej myśleć o tym jak żyją aby w kilka lat nie zniszczyć "Matki ziemi".


Szybki montaż - latarnia jest gotowa do pracy już po 3h.
Copyright © 2016 Wicharytechnic